Problem ze skórą głowy u 32-latki

Mam problem ze skora głowy. jest swedzaca, podrazniona. czuje jakby bolala mnie skóra na głowie, czesto mam łupież-ale szampony przeciwupieżowe nie pomagaja do konca.tylko wtedy gdy je stosuje-po odstawiniu wraca wszystko do stanu wczesniejszego.Włosy wypadaja mi w ogromnych ilosciach. stosowalam szmpony i rózne specyfiki,diete i witaminy. Włosów jest coracz mniej. objawy nasilaja sie gdy wlosy zaczynaja sie przetluszczac-czyli na drugi dzien lub gdy nie wysusze włosow a chodze w mokrych.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty dermatologa. Po ustaleniu przyczyny nieprawidłowości zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.