Łupież i wypadanie włosów u 35-latki

Mam problem z lupiezem i zadne szampony nie pomagaja. Na skorze glowy mam az taka skorupe i pewnie przez to wypadaja mi bardzo wlosy. Co mam zrobic

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Specjalistycznym leczeniem łupieżu skóry głowy zajmuje się specjalista dermatolog. Proszę zatem udać się na wizytę. Dokładne ocena skóry głowy pozwoli wdrożyć właściwe leczenie.