Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 8 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem ze skórą na palcach dłoni

pytanie do dermatologa. Mam problem ze skóra na palcach dłoni. pojawiaja sie chrostki wypełnone płynem, potem pękają i pojawia się skorupa. Pęknięcia przebiegaja też na zasadzie ran krwawiących. Te niekrwawiace rany smaruje maścią Novate, która obecnie tylko ta mi pomaga. potem skóra staje się szara i odpada, potem nasórek jest bardzo cięki o drażliwy. Nie wiem juz czym to leczyc. proszę o pomoc.
KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu

Znamiona barwnikowe - pieprzyki

Prawdopodobnie każdy z nas je ma. Mogą pojawiać się na całym ciele. Pieprzyki, bo nich mowa, są znamionami barwnikowymi. O pieprzykach opowiada dr Żurawski, onkolog.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej ocenić zmiany, co wyklucza natomiast możliwość postawienia diagnozy. Sugeruję konsultację ze specjalistą dermatologiem, który zbierze wywiad, oceni zmiany oraz wdroży właściwe leczenie.

0

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy