Problem ze skórą na palcach dłoni

pytanie do dermatologa. Mam problem ze skóra na palcach dłoni. pojawiaja sie chrostki wypełnone płynem, potem pękają i pojawia się skorupa. Pęknięcia przebiegaja też na zasadzie ran krwawiących. Te niekrwawiace rany smaruje maścią Novate, która obecnie tylko ta mi pomaga. potem skóra staje się szara i odpada, potem nasórek jest bardzo cięki o drażliwy. Nie wiem juz czym to leczyc. proszę o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej ocenić zmiany, co wyklucza natomiast możliwość postawienia diagnozy. Sugeruję konsultację ze specjalistą dermatologiem, który zbierze wywiad, oceni zmiany oraz wdroży właściwe leczenie.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl