Jakie są przyczyny pojawiającej się białej skorupy na skórze głowy?

Witam, od jakiegoś czasu na głowie pojawiła mi się biała skorupa, która wygląda jak łupież. Stosując odpowiednie maści i szampony skorupa zniknęła. Ostatnio jednak zauważyłam, że skóra łuszczy mi się w uchu... późnej zaś pod nosem... nie jest to duże jednak bardzo niepokojące. Przypomina to sucha ziemię która pęka. Bardzo proszę o odpowiedź

Możliwości jest kilka, najczęściej opisane objawy występują w łuszczycy i łojotokowym zapaleniu skóry. Obie te choroby wymagają bardzo systematycznego leczenia dermatologicznego.

Możliwości jest mnóstwo , aby je odkryć nalezy udać sie do dermatologa na konsultację, jesli będzie potrzeba lekarz zleci dodatkowe badania postawi diagnozę i wdroży leczenie. Bez obejrzenia stanu skóry jak mamy cokolwiek więcej powiedzieć???!!!!!