Problem ze słuchem i zlewanie dźwięków

Witam, od dłuższego czasu mam problem ze słuchem, tzn. słyszę, ale dźwięki zlewają mi się tak, że w zasadzie nie rozumiem. Badanie słuchu wychodzi bardzo dobrze. Lekarz stwierdził, że to nadsłuch- słyszę wszystko nawet lot muchy i dlatego nie słyszę właściwej wypowiedzi. TV słucham głośno i nikt nie może się odezwać, bo nie rozumiem. Prosze o pomoc.
Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, konieczna jest konsultacja z audiologiem ewentualnie otolaryngologiem, który wskaże dalsze postępowanie. Pozdrawiam