Problem ze staniem na palcach po operacji kręgosłupa

Witam mój problem dotyczy obu stóp ponieważ nie mogę stanąć na palcach po dwóch operacjach kręgosłupa L3/L4 ze stabilizacją i L5/S1 jestem po 3 miesiącach rechabilitacji i nic się nie zmieniło. Neurochirurg który mnie operował twierdzi widząc mój rezonans że wszystko niby w porządku natomiast neurolog oglądając rezonans widzi uszkodzony nerw tylko nie może stwierdzić czy to jest wynikiem operacj czy dłuższego ucisku przed operacją. A problem pozostal. Proszę o pomoc Pozdrawiam
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Niestety nie opisał Pan dokładnie jakiego rodzaju było to uszkodzenie nerwów. Jeśli zachowana została ciągłość przynajmniej części włókien to wydaje się, że rehabilitacja może przynieść powrót części funkcji. Niestety jest to proces żmudny i długotrwały, który nie zawsze przynosi oczekiwane efekty. Proszę uzgodnić strategię postępowania z prowadzącym neurologiem.