Rehabilitacja po operacji kręgosłupa lędźwiowego

Witam,jestem 2tygodnie po operacji kręgosłupa lędzwiowego.Fenestracja L3 L4,stabilizacja międzykolczasta L3 L4 przy uzyciu In Swing nr10.Chciałabym się dowiedziec kiedy mogę zacząć siadac i kiedy mogę podjąć rehabilitację.W szpitalu cwiczyłam stawanie na palcach,piętach oraz podkurczanie nog,zadnej wiecej informacji nie otrzymałam wychodzac ze szpitala,Proszę o pomoc jak dalej wrac do sprawności. Pracuje jako motornicza chciałabym się dowiedzieć po jakim czasie mam szanse wrócić do pracy.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety nie jestem lekarzem prowadzącym oraz nie mogę Pani zbadać więc cieżko powiedzieć kiedy i jakie ćwiczenia może Pani wdrażać bez zrobienia sobie krzywdy. Zalecam konsultacje z lekarzem prowadzącym oraz fizjoterapeutą. Pozdrawiam