Problem ze stawami i koścmi od sześciu miesięcy

Kobieta, 20 lat. Od 6 mies. mam problem ze stawami oraz kośćmi, zaczęło się od kolan, kostek i bólu piszczeli, obecnie nie mogę normalnie wchodzić po schodach, poruszać się swobodnie, wykonywać najprostszych czynności bez odczuwania bólu. Przeszywa mnie kłujący ból przychodzący falami i utrzymujący się od kilku minut do kilku godzin. Nasila się rano i wieczorem. Dodatkowo zauważyłam bóle kręgosłupa, sztywnienie palców i ból przy ściskaniu pięści oraz zawroty głowy. Jakie badania należy wykonać?

Konieczne pełny wywiad, badanie, pełna konsultacja.
Jkaie wymniki badań morf, OB, CRP, ASO
Czy nie było rumienia, ukąszenia kleszcza
Jaki nastrój i ogólny stan zdrowia?? DIETA?? Spadek wagi ??
Ważna regularna gimnastyka i ruch ; aktywny tryb zycia dobra dieta i relaks

Pozdrawiam