Problem ze szwem u 2-letniej córki

Witam, moja niespełna dwuletnią córka, upadła i rozciela sobie skórę między palcami w stronę dłoni (długość jakoś 2 cm) 3 szwy. Z tym że przy zmianie opatrunku zauważyłam(dopiero teraz bo wcześniej nie dawała sobie zmienić i płakała więc trzeba było sposobem, a teraz dała normalnie) że dwa szwy są super i trzymają skórę tak jak powinny, natomiast szew między paluszkami jest na jasnej "tkance" i skóra się rozchodzi. Co mam w takiej sytuacji zrobić, z racji że teraz jest majówka, szwy nosi 6 dni, w poniedziałek na ściągnięcie. Więc pytanie brzmi czy w miejscu gdzie jest źle zszyte zsyja jeszcze raz czy już tak zostanie??

Nie zszywa się już skóry po tak długim okresie od zranienia nawet jeśli szew popuścił i skóra rozeszła się. Proszę zmieniać opatrunki, dbać, aby rana była czysta i zgłosić się na planowaną kontrolę do chirurga.