Problem ze wzwodem i orgazmem po upadku

Problem ze wzwodem i orgazmem po upadku z 15. metrów po upadku z 15 metrów straciłem czucie...tzn teraz mi staje ale nie tak samo jak przed no i nie czuje ze mi stoi a staje tylko w gorących sytuacjach ,,,niema orgazmu nic...Czy moge to czymś poprawić wyleczyć albo chociarz tabletki zeby był twardy moge brać ???... ALE PYTAM CZY DA SIE Z TYM COŚ ZROBIĆ CZY NP. WIAGRA DA RADE NIEMUSZE MIEC ORGAZMÓW CHCE TYLKO ZADOWOLIC PARTNERKE !!!

Mgr Anna Rossa Psycholog, Katowice

Bardzo możliwe, że nastąpiło uszkodzenie mechaniczne. Proszę nie brać żadnych środków na własną rękę tylko udać się do lekarza!

Dzień dobry!

Odpowiedź na pytanie czy, leki typu np. Viagra (i inne stosowane w leczeniu zaburzeń erekcji) dadzą w Pana sytuacji pożądany efekt, nie jest możliwe bez osobistego kontaktu z lekarzem i analizy wyników Pana badań neurologicznych, przebytych operacji/ zabiegów w związku z wypadkiem, aktualnych uszkodzeń, które powodują zaburzenia erekcji itp. Każdy pacjent po urazie kręgosłupa jest inny, inny jest mechanizm jego trudności seksualnych, inny zakres uszkodzeń - nie istnieje jedna właściwa odpowiedź na Pana pytanie.

Pozdrawiam!