Problem ze wzwodem prącia

Witam.mam35lat i od miesiąca mam problem z wzwodem pracia nie jest juz tak jak wczesniej.dodam ze nie towarzysza mi żadne inne objawy prócz bólu głowy nie wiem od czego tak się dzieje co jest tego powodem i gdzie miał bym się udać z tym problemem.z góry dziekuje za informacje i wskazówki odnośnie specjalisty do którego sie udać.

Dzień dobry
Problemy mogą być o różnorakim podłożu, dlatego sugeruję wizytę u seksuologa lekarza , najlepiej gdyby miał też specjalizację urologa , jeśli pan takiego nie znajdzie to do urologa, a następnie do seksuologa. Proszę spróbować w swojej okolicy. Pozdrawiam