Problem ze zrośnięciem kości stawu skokowego a konieczność amputacji

Witam choruje od 15 lat na RZS ostatnio mam problemy z stawem skokowym. jestem po artrodezie stawu skokowego-goleniowego i używaniu stabilizatora.Moim najwiekszym problemem jest nie zrastanie sie kości stawu skokowgo . Z tego powodu lekarze chca mi amputowac pomimo tego że jest w niej dobre krążenie i nie mam zbytnich problemów. co mohe zrobic aby nie dopuscic do utraty nogi. jestem zrozpaczona i bardzo prosze o pomoc. pozdrawiam Marlena K. Zielona Góra

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, może warto poszukać ośrodka który podjąłby się konsultacji i zasięgnąć tam drugiej opini.