Problemy jelitowe objawiające się gazami, wzdęciami i odbijaniem

Witam Od kilkunastu lat mam problemy jelitowe objawiające się gazami, wzdęciami i odbijaniem. W odcinku jelita po prawej stronie pod żebrami mam odczucie jakby się tworzył bąbel gazu, następuje skurcz i odbicie. Objawy się od 5 lat nasilają . Na USG wyszło, że mam rozdęte jelito, ten stan utrzymuję się od dwóch lat, raz jest mniej gazów raz więcej, oczywiście towarzyszy temu odbijanie. Miałam robioną gastroskopie i wszystko w porządku. W dzieciństwie miałam skazę białkową Co się ze mną dzieje ?

Potrzebuję wiecej informacji o sposobie Pani odżywiania. Proszę spisać kilku dniowy dzienni odżywiania i skontaktować się ze mna mailowo przez www.dualmed.pl - byc może będe mogla wtedy pomóc.