Problemy skórne u 15-miesięcznego dziecka

Dobry wieczór panie/pani doktor. Mój problem jest dość skomplikowany mianowicie moja 15 miesięczna córeczka od 6 miesięcy ma problemy skórne. Od czasu ich wystąpienia regularnie chodzimy na wizyty lekarskie w przychodni niestety problem zamiana strona znikać nawarstia się. Na samym początku u córeczki pojawiły się suche zaczerwienione policzki potem skóra na całych nogach była pokryta malutkim krosteczkami i bardzo sucha stopniowo się to przemieszczalo to na plecy to na brzuch rączkiDoszlo do t

Witam
Prawdopodobnie jest to atopowe zapalenie skóry.
Wskazana jest wizyta u lekarza dermatologa w celu postawienia
rzetelnej diagnozy, przeprowadzenia diagnostyki i leczenia zmian,
gdyż wiele zapalnych chorób skórnych może mieć podobny obraz
kliniczny i powinny one zostać wykluczone.
Pozdrawiam serdecznie