Krosty na brzuchu i plecach u 16-miesięcznego dziecka

Witam. Moja 16 miesięczna córka od 2 dni ma jakieś chrosty na brzuchu i plecach i ma buzi, nic nie zmieniała ale ona ma atopowa skórę i smaruję ją lipikarem i chwilę był spokój a teraz znowu bo jakiś czas temu też miała tak.

Witam! Jeśli dziecko ma skórę atopową, to mogło ją podrażnić praktycznie wszystko - nowy pokarm, płyn do prania, detergent czy ubranko. Proszę spróbować zaobserwować jakie czynniki powodują nasilenie zmian skórnych u dziecka i eliminować je z otoczenia.