Problemy z cerą i włosami a tabletki Yasmin

Witam, odstawiłam Yasmin 2 miesiące temu.Niestety zaczęły strasznie przetłuszczać mi się włosy i pojawiły się problemy z cerą.Zanim zaczęłam przyjmować te tabletki problemy te występowały na znacznie mniejszą skalę. Co mogę zrobić??Dziękuję za odpowiedź.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

Pani objawy nie muszą być ściśle związane z odstawieniem leku. Teoretyczne to stosowanie go może wywołać opisane objawy. Proszę zgłosić się do lekarza POZ.

Pozdrawiam.