Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 3 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z cerą i wzrost masy ciała po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam. W ciągu 2 miesięcy strasznie przytyłam, wręcz spuchłam. Odstawiłam wtedy tabletki antykoncepcyjne, ponieważ źle się po nich czułam. Dieta, ani ilość ruchu się nie zmieniła po odstawieniu tabletek, nigdy nie miałam problemu z utrzymaniem wagi. Zwiększyłam teraz liczbę ćwiczeń i dalej się nic nie zmienia. Pojawiły się też problemy z cerą, gdzie wcześniej nie występowały. Jestem osobą młodą, mam 21 lat, dlatego zaniepokoiłam się, bo wcześniej nie występowały żadne problemy. Pozdrawiam
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Witam,

Radzę udać się do endokrynologa w celu wykluczenia bądź potwierdzenia zaburzeń hormonalnych, które mogą dawać opisywane przez Panią objawy.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy