Stosowanie Loxon a przerzedzenie włosów

Witam, od 1.5 miesiąca używam według zaleceń lekarza Loxon 2 %, w tym czasie mocno przerzedziły mi się włosy, widoczne są prześwity, włosy stały się cienkie i dramatyczne, wiem, że może wystąpić takie działanie niepożadanie, nie wiem czy natomiost przerwać stosowanie czy odczekać ? nie mam możliwości skontaktować się z lekarzem prowadzącym, stąd moje pytanie tu, pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji proszę odstawić preparat do czasu wizyty kontrolnej u lekarza prowadzącego.