Problemy z cerą po ciąży

Witam, Po ciazy mam problemy z cera. Leczylam sie dermatologicznie ale tylko tabletki antykoncepcyjne pomagaly. Mozliwe, ze to problem z hormonami. Wiele osob mowi mi, ze druga ciaza rozwiaze problem. Czy istnieje taka mozliwosc? Czy po drugiej ciazy sytuacja z cera moze wrocic do normy??

Ciaza to jeden z momentow , tzw kamieni milowych , w zyciu kobiety, ktory ma wplyw na rownowage hormonalna. Moze sie zdarzyc tak ze po drugiej ciazy sytuacja ie unormuje , moze byc tak ze nic sie nie zmieni. Tego nie mozna z gory zalozyć. Cera wymaga stalej pielegnacji kosmetykami do skory tadzikowej i leczeniawg zalecen dermatologa , lub ,jezeli nie jest pani w ciazy, zabiegow w gabinecie medycyny estetycznej. Ewa Rybicka

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych oraz laser w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry. Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny