Problemy z ciśnieniem i częste kłucia serca

Witam Mam takie pytanie. Jestem już 18-ście miesięcy po urodzeniu dziecka i nadal mam problem z ciśnieniem. Biorę lek Nebispes ale miewam często silne kłucia w sercu i bóle . Miałam robione EKG we wtorek nic nie wykazała ale mimo to dostałam skierowanie do kardiologa. Mam się czym martwić . ?

witam,
otrzymała Pani zapewne skierowanie do kardiologa aby wykonać badanie ECHO serca (na to badanie lekarz rodzinny nie może wydać skierowania)
ECHO daje możliwość oceny pracy serca, oprócz badania EKG jest badaniem podstawowym w diagnostyce.