Problemy z erekcją a nerwica

Witam. W zeszłym roku miałem dużo stresujących sytuacji (z natury jestem nerwowy). Raz zdarzyło mi się zaburzenie wzwodu. Przez ostatnie 2 miesiące dzieje się ze mną coś dziwnego. Ciągle czuję lęk bez powodu (czasem większy, czasem mniejszy), gorzej sypiam, pocą mi się ręce, często oddaję mocz, szybsze tętno, bóle głowy, brak energii, czasem nie mam apetytu, nic mnie nie cieszy. Biorę Valerin Max, ale niezbyt pomaga. Mam żonę i dziecko. Czy to nerwica? Do kogo iść, psychiatry, seksuologa?

On zapewne ewentualnie poleci stosownego specjalistę po diagnostyce. Pozdrawiam. JW, medycyna seksualna blog.

Dzień dobry!

Należy skonsultować się z lekarzem psychiatrą oraz z psychologiem, np. w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!

Jedno zaburzenie wzwodu to jeszcze nie powód żeby się leczyć ale pozostałe objawy już jak najbardziej.
Proszę się skonsultować z psychiatrą. On doradzi jak postępować dalej.
Pozdrawiam.