Problemy z erekcją i ból jądra

Witam.Mam 20 lat i od jakiegoś czasu mam problemy z erekcją.Erekcja nie występuje podczas masturbacji,za to poranne erekcje mam co jakiś czas.Od pewnego czasu zauważyłem też, że co może 2 tygodnie boli mnie któreś jądro(tak mi się przynajmniej wydaje bo ból promieniuje właśnie od jadra do bioder). Mój penis też nie jest tak wrażliwy jak kiedyś np. podczas kąpieli podczas mycia go zawsze sztywniał a teraz jakby był nieczuły.Nie masturbuje się często(1-max2 w tyg, czasem rzadziej).W czym problem?

Dzień dobry!

Udzielenie odpowiedzi przekracza możliwości kontaktu internetowego. Konieczna jest większa ilość informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się do lekarza w swoim mieście.

Pozdrawiam!

Dzień dobry
Proszę zgłosić się do lekarza -seksuologa lub urologa- seksuologa ponieważ bóle jader mogą sugerować rożnego rodzaju problemy i warto je rozwiać na początku, znaleźć specjalistę w swojej okolicy , dane są tez na portalu ABC zdrowie. Proszę nie odwlekać wizyty dla swojego dobra, pozdrawiam.