Problemy z erekcją u 29-latka po zapaleniu opon mózgowo-rdzeniowych

Witam,mam powazny problem z erekcja,od blisko roku,czyli od czasu kiedys wyszedlem ze szpitala,mialem zapalenie opon muzgowo-rdzeniowych,stracilem wladze w nogach bylem tak ze 4 tyg.cewnikowany,gdyz nie potrafilem sie zalatwic bez cewnika,niewiem co jest mialem cystoskopie,perrectum,badany mocz i krew,scaner pecherza i nic!,mieszkam w uk,nikt niewie jak mi pomoc,viagra pomaga ale nie zawsze,gdzie sie jeszcze udac moze nefrolog? lub neurolog? ,mam 29 lat nigdy nie mialem z tym problemow.

Są to trudne sytuacje, ale w dużej części przypadków uzyskujemy przy systematycznym leczeniu efekty.
Proponuję kontakt ze mną poprzez stronę www.seksuologia.org.pl, jest tam indywidualny panel korespondencyjny.
Być może uda mi się pokierować Pana w UK.
Pozdrawiam Noworocznie. JW

Witam, powszechnie wiadomo i chyba lekarze w UK też to wiedzą, że choroby neurologiczne (w tym oczywiście zapalenie opon mózgowych) są jedną z przyczyn ED (erectile dysfunction). Leczenie farmakologiczne (inhibitory 5-fosfodiesterazy) typu Viagra, Levitra, Cialis, jest w tych przypadkach (niekiedy na jakiś czas) optymalnym rozwiązaniem. Inne sposoby to leki - prostaglandyny, urządzenia próżniowe, zastrzyki do ciał jamistych prącia. Powrót do sprawności zależy od rehabilitacji i powrotu do normy czynności układu nerwowego. Tak sądzę na podstawie opisu Panskiego przypadku. Tak więc, na razie, nie urolog, nie nefrolog a neurolog. Pozdrawiam RH