Problemy z gardłem a operacja przepukliny

mam ciagly problem z gardlem ,czeka mnie operacja przepukliny.czy w zwiazku z tym ze mam problem z gardlem nie bedzie problemu z intubacja i co potem czy nie bede zbyt kaszlec?bo wtedy mogloby dojsc do zerwania szwow.

Witam. Proponuję zasięgnąć opinii laryngologa. Znieczulenie dotchawicze rzeczywiśćie może spowodować podrażnienie gardła. Tu także rozwiązaniem może być znieczulenie zewnątrzoponowe.