Problemy z jałową martwicą śródstopia

Problemy z jałowa martwicą śródstopia zaczęły się u mnie w wieku 13 lat i trwają do dzisiaj, czyli 7 lat. były okresy bez bolu i z bolem, te ostatnie najczęściej były spowodowane wysiłkiem, lecz obecnie nawet nie wielki powoduje ból. okolica śródstopia w badaniu palpacyjnym jest coraz bardziej nie tyle obrzęknięta co tkanka kostna powoduje wzrost jej obwodu. W ostatnich dniach ból był bardzo duży... czy można to jakoś wyleczyć, czy tak już będzie??

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani - tymi problemami zajmują się ortopedzi. Proszę udać się do jednego z nich - na pewno znajdzie skuteczny sposób leczenia
Pozdrawiam serdecznie, dr n. med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg

Oczywiście za mało informacji...która kośc śródstopia II?/....jak wyglądają aktualnae RTG .|Tak naprawdę to trzeba Panią zbadać....bo może się np okazać że obecnie bóle wynikają z zupełnie innej przyczyny