Problemy z jelitami i żołądkiem
Witam mam problemy z jelitami i zoladkiem usg brzucha nic nie wykazalo czuje czeste burczenia w jelitach i pykanie w przelyku blizej gardla mam tez puste odbijania czasem cofaja sie do brzucha i czuc szybkie burczenia w zoladku co pare dni mam przezynanie nastepnie glosne burczenia i biegunke wyprozniam sie raz na dzien i malo czasami przed zalatwieniem mam burczenia w jelitach

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane dolegliwości wymagają rozszerzenia diagnostyki o badania jelit. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.