Problemy z jelitami i żołądkiem

Witam mam problemy z jelitami i zoladkiem usg brzucha nic nie wykazalo czuje czeste burczenia w jelitach i pykanie w przelyku blizej gardla mam tez puste odbijania czasem cofaja sie do brzucha i czuc szybkie burczenia w zoladku co pare dni mam przezynanie nastepnie glosne burczenia i biegunke wyprozniam sie raz na dzien i malo czasami przed zalatwieniem mam burczenia w jelitach

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wymagają rozszerzenia diagnostyki o badania jelit. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.