Problemy z karmieniem 3-tygodniowego dziecka

Mojemu prawie trzytygodniowemu synkowi czesto po jedzeniu (karmie mlekiem modyfikowanym)nie chce sie odbić . Wykręca sie i mieli cos w buzi jakby cos mu przeszkadzało .Czesto tez sie krztusi przeważnie jak ma smoczka w buzi . Domaga sie płaczem i krzykiem jedzenia co dwie godziny . Co należy robic kiedy dziecko sie krztusi ,jak zareagować ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza pediatry,po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Jak dziecko się krztusi przy danym smoczku to sugeruje spróbować inny smoczek. Jeżeli ma Pani smoczek anatomiczny to proszę spróbować z okrągłym zakończeniem.