Problemy z kolanem a zastrzyki z kwasem hialuronowym
Witam, Uprawiam amatorsko kolarstwo górskie i ostatnio miewałem problemy z kolanem.Lekarz zalecił mi zaszczyki z kwas hialuronowego (5 szt.),które oczywiście zostały wstrzyknięte.Oczywiście miałem rezonans magnetyczny na którym wyszło,że:Cechy chondromalacji III st.środkowej części rzepki.Nieznacznie zwiękoszona ilość płytnu w jamie prawego stawu kolanowego.Początkowe zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze w prawym stawie kolanowym i rzepkowoudowym. Kolano dalej boli i nie wiem co mam robić.

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Witam,
istnieje szereg metod leczniczych w przypadku wystąpienia dolegliwości, które Pan opisał.
Podanie kwasu hialuronowego jest tylko jedną z nich. Do tego dochodzi szereg metod rehabilitacyjnych i operacyjnych. Czasami warto rozważyć modyfikację aktywności fizycznej.
W jaki sposób był Pan rehabilitowany? W jakich okolicznościach występują dolegliwości?
Jakby Pan opisał ból swojego kolana? Czy miał Pan jakieś urazy stawu kolanowego?