Problemy z masturbacją i uzależnienie

Witam. Od dziecka mam problemy z masturbacja. Nigdy nie potrafiłam przestać tego robić. Od kilku miesięcy jest to ciezarem. Muszę robić to codziennie a nawet kilka razy 5-8,przy tym oglądać filmiki. Robię to nawet gdy nie mam ochoty,działa jakiś przymus. Nie umiem tego z chłopakiem, po prostu nie jest mi dobrze. Odreagowuje tak złe emocje. Przez to zamykam się w sobie. Zaczyna zajmować to mój każdy wolny czas. Lubię także wysyłać nagie lub pol nagie zdjecia. Czy to uzaleznienie i co z tym robić?

Witam
Masturbacja często jest przyczyną zaburzeń seksualnych.
Uprawiając masturbację wykształca się i utrwala fałszywe
nawyki reagowania seksualnego.
Prawdopodobnie nastąpiło u Pani trwałe zakodowanie reakcji
tylko na bodźce autoerotyczne.
W efekcie brak reakcji na bodźce wysyłane przez mężczyzn.
Poza tym u Pani występuje pewien rodzaj zależności emocjonalnej.
Wygląda na to, że masturbacja stała się „lekiem na całe zło”.
W tej sytuacji najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny
i znalezienia sposobu rozwiązania problemu
jest podjęcie psychoterapii.
Pozdrawiam serdecznie