Problemy z miesiączką i podwyższony poziom lekocytów

Dzien Dobry dzisiaj sie dowiedzialam ze mam podwyzszone leukocyty 9,8.Bylam wczoraj u ginekologa gdyz mam problemy z miesiaczka ktora trzeba wywolywac poprzez tabletki i stad bole jajnikow.Pani doktor powiedziala ze jajniki nie sa zapalone.Wyslala mnie tez do Gastrologa gdyz nie wiemy jeszcze czy mam problemy w lewej czesci serca gdyz mam zalozony aparat na 24 doby poniewaz czuje burczenie po lewej stronie i nieraz mam przyspieszony puls do 160 mimo iz siedze i ogladam telewizje.Co to moze byc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wynik w wysokości 9,8 jest na górnej granicy normy ale jej nie przekracza, przez co nie wskazuje na stan zapalny. Nie jest to też raczej w Pani przypadku powiązane z problemami z miesiączką. Proszę wykonać badania wskazane przez lekarza, mogą One przynieść odpowiedzi na niektóre problemy. Pozdrawiam