Problemy z oddawaniem moczu u 4,5-miesięcznej córki

Dzień dobry, Moja córka ma 4,5 miesiąca. Niedawno przeszła ZUM. Byla leczona bactrimem a później furagina. Teraz zostaly nam dwie dawki furaginy i koniec kuracji. Zauważyłam ze od jakiegoś czasu córka napręża sie przy siusianiu i wysila zeby oddac mocz. Raczej nie zawsze tak robi, ale czasami robi się aż cała czerwona. Przy tym steka, czasem bywa niespokojna. Lekarz prowadzący nie widzi nic niepokojącego, a wyniki moczu i krwi sa w normie. Co to może być?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

dziecko w tym wieku jeszcze uczy się wydajnie oddawać mocz. Nie jest to powód do niepokoju.

Pozdrawiam.