Problemy z oddychaniem po wypiciu wysokoprocentowych alkoholi

Witam. Jestem mężczyzna w wieku 23 lat. Po wypiciu mocniejszego alkoholu od 40 % wzwyż mam problemy z oddychaniem. Nie umiem złapać pełnego oddechu i czuję jakby mi ktoś siedział na klatce piersiowej.

Dzień dobry, jednorazowy incydent nie jest powodem do niepokoju. Warto jednak powstrzymać się od picia alkoholu oraz wybrać się do lekarza rodzinnego celem wykonania badań podstawowych.