Problemy z osiągnięciem orgazmu z partnerkami

Będąc z dziewczyną 3 lata (z początku mnie pociągała) przestała mi się podobać ze względu na wygląd. Podczas seksu nie mogłem "dojść" ani w niej ani przy jej pieszczotach, jedynie sam. Gdy ona mnie "zabawiała" było mi przyjemnie lecz chociaż myślałem o przyjemnościach nie mogłem "dojść". Po czasie jej się to znudziło że sam dochodziłem i rzuciła mnie. Masturbowałem się w domu raz dziennie i nadal to robię od paru lat. Nie mogę dojść z żadną dziewczyną, chociaż bardzo mnie pociągają. Pomocy!

Do lekarza seksuologa powinien Pan się zgłosić już na początku przeszłego trzyletniego związku.
Dalsza regularna masturbacja bez kontaktów z partnerką jedynie utrwala niedojrzały wzorzec seksualny.
Z kolei zaprzestanie masturbacji bez kontaktów seksualnych nie rozwiązuje problemu, a generuje nowy - frustrację i męczące napięcie...
Chyba warto zgłosić się do lekarza seksuologa, bo poradzenie sobie samemu z problemem, choć możliwe przy konsekwencji i włąściwej partnerce, może być trudne i żmudne.
Pozdrawiam. JW