Problemy z ostrą biegunka i wzdęciami po każdym posiłku

Marta 27 lat. Od tygodnia mam problemy z ostra biegunka która trwa 3-4dni.Jestem wtedy bardzo wzdeta po każdym posiłku. Niepokojący jest dźwięk dochodzący z mojego brzucha gdy chce zmienić pozycje leżenia. Jakby jakiś płyn przelewał sie z jednego miejsca na drugie. W krótkim czasie schudłam czasami meczy mnie zgaga, brak apetytu a zapach po wizycie w toalecie jest odrażający.Bardzo prosze o pomoc. Dziekuje

Byc może Pani problemy wynikają z jakiegoś przewlekłego zakażenia jelitowego.Należałoby wykonać posiewy kału, badanie kału na pasożyty i udać się do gastroenterologa.