Rak szyjki macicy a wodnista biegunka i wzdęcia

Witam serdecznie Mam nadzieję że w końcu tu otrzymam konkretną poradę,ponieważ leczona jestem od 3 miesięcy,bez rezultatu. W listopadzie 2013 roku wykonano mi usunięcie szyjki macicy wraz z przydatkami-rak szyjki macicy.Chemia i radioterapia.Obecnie od 3m-cy mam bulgi w brzuchu,wodnista biegunka,wzdęcia,OB,potas,glukoza,morfologia,crp,usg jamy brzusznej,markery CA 125,HE4 oraz kreatynina wyszły w normie.moze mam grzybicę jelita,jakie badania można jeszcze wykonać w tym kierunku?Dziękuję bardzo

Lek. Tomasz Budlewski

Być może konieczne jest wykonanie badania kolonoskopowego. Proponuję udać się do lekarza gastroenterologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie. Czy był wykonywany posiew kału? badanie ogólne kału? badanie na krew utajoną w kale?