Problemy z połykaniem pokarmy

Witam. Mam problem z jedzeniem, mianowicie nie jestem w stanie od dwóch dni przełknąć bezproblemowo pokarmu. Z naprawdę wielkim trudem połykam pokarm i płyny, czuje jakby moje gardło nie pracowało, żadnych odruchów związanych z połknięciem, często mam wrażenie, że zaczynam sie dusić. Nie jem od dwóch dni i zastanawiam się do kogo mam się z tym problemem zgłosić.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana diagnostyka, problem może dotyczyć przełyku/ gardła - gastroenterolog lub odruchu połykania - neurolog.
Pozdrawiam