Problemy z połykaniem pokarmów

Dzień dobry.Mam problem z połykaniem pokarmów od tygodnia.Zaczęło się od tego,że w nocy miałam bezdechy i duszności.Obecnie noce OK.Dni są straszne-mogę tylko pić.Mam sucho w gardle.Jak próbuje jeść pierwszy kęs ok,kolejne się blokują a ja się zaczynam denerwować/nie mogę oddychać wtedy.Czasem ciężko mi przełknąć ślinę.Miewam bóle głowy,a od 2 mc plamienia miedzy okresem.Aktywność powoduje bezdech/zmęczenie.Ból po żebrami.2x krwawienie z okolicy odbytu.

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy są dość niepokojące, wskazana pilna wizyta u lekarza i diagnostyka opisanych dolegliwości, czy to choroba przełyku, gardła czy jeszcze coś innego.