Problemy z sercem i uczucie kłucia

Od jakiegoś miesiąca mam problemy z sercem.Są dni że wszystko jest ok,ale są dni że kłuje mnie w sercu ,piecze,czsami czuje duszenie w mostku.Nie trwa to przez cały dzień,trwa to około kilku minut,potem kilka godzin nic,znowu się pojawia na kilka minut i znowu spokój.Objawy te nie występują podczas wysiłku,jeżdżę na rowerze,chodzę na siłownie, tylko podczas normalnego funkcjonowania.Mam 41 lat i jak dotąd nie miałem takich problemów.Z góry dziękuję za odpowiedź.Marcin.

Lek. Tomasz Budlewski

koneiczne jest badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedzięć. prosze koniecznie udac się dolekarza rodzinnegol