Problemy z trawieniem u 7-tygodniowej córki

Witam moja 7tygodniowa córeczka ma problemy z traweniem odbija się jej nawet do nastepnego karmienia towarzyszy jej przy tym ból i niepokój oprócz tego ma problemy z załatwianiem sie kupka raz na dwa dni i to z wielkim wysiłkiem jest wczesniakiem i to juz na Nutramigenie nie wiemy co robić dalej? Jak pomóc dziecku?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza pediatry. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.

proszę podawać jej florę bakteryjna , najlepiej zmieniać firmy żeby flora była różnorodna, poza tym lek pomagający trawić Delikol.