Problemy z utrzymywaniem równowagi

Dzień dobry, mam 23lata i od około pół roku mam problem z równowaga np nie mogę ustach na jednej nodze, kiedy wykonuje ćwiczenia fitness nie nadążam za grupą cały czas się myle nie potrafie odtworzyć ćwiczeń wyk. przez instruktora choć ćwiczeń juz od 3m, kiedy trzymam dwie rzeczy jednocześnie w dwóch dłoniach zdarza mi się jedną upuścić często też nie mogę odnaleźć odpowiedniego słowa np wskazuje psa mowie kot Wczesniej nie miałam takich problemów ani z ruchem ani z mową. Co powinna zrobic ?

Aleksander Ropielewski

Objawy sa niepokojace i moga sugerować uszkodzenie móżdżku. Konieczny szybki kontakt z neurologiem i wykonanie TK głowy.