Problemy z wprowadzeniem penisa podczas stosunku

Witam, długo nie uprawiałam seksu i są trudności z wprowadzeniem penisa czy to moja wina ?

Oczywiście zdarza sie, że występują przyczyny po obu stronach. (Mała przeszkoda plus mała przeszkoda równa się duży problem...).
Bez dokładniejszych informacji odpowiedź na postawione pytanie nie jest uprawniona.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Witam, długość czasu nieuprawiania seksu przez kobietę raczej nie ma wpływu na możliwość wprowadzenia penisa do jej pochwy. Trudności z wprowadzeniem penisa dotyczące współżyjących kobiet są najczęściej związane z nadmiernym skurczem mięśni pochwy wynikającym z dużego poziomu napięcia kobiety albo z przyczynami natury biologicznej np stanu zapalnego. Ze strony mężczyzny tego rodzaju kłopot może być wynikiem niepełnego wzwodu, który z kolei może być uwarunkowany bardzo różnorodnymi przyczynami. Pozdrawiam