Problemy z zajściem w ciążę 9 lat po pierwszej ciąży

witam mam pytanie nie moge zajść w ciążę pierwsze dziecko urodziłam ma 9 lat a z drugim mam problem wczesniej leczyłam się na niedroznosc jajowodów 6 miesiecy mnie leczyli i zaszłam po roku czsu a co teraz jest nie tak ze mną myslec też nie mysle o tym prosze o pomoc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety nie mam mozliwosci zbadania i wykonania dodatkowych badan. Zalecam wiec udanie sie na wizyte do lekarza ginekologa celem ustalenia postepowania. Pozdrawiam