Szansa na zajście w ciążę przy zrostach jajowodów

witam bylam na badaniu kontrolnym po laparoskopii miałam uwalniane zrosty z jajowodow droznosc mojego lewego jajowodu jest nie pewna. moja doktor ginekolog powiedziała mi ze jajowodow nie można już "odetkać" i moje szanse na zajście w ciaze naturalnie sa bardzo male powiedziała także ze z moim wypisem ze szpitala kwalfikuje się na program in vitro. nie mam pojęcia co o tym wszystkim myslec i szczerze jestem zalamana mam dopiero 23 lata i już takie problemy nie mam jeszcze dzieci po mimo staran

Szanowna Pan i!

Podała Pani bardzo mało informacji-dlaczego wykonywana była laparoskopia, czy niedrożność jajowodu lewego stwierdzono w HSG, czy podczas laparoskopii, czy wtedy był podawany kontrast?co z prawym jajowodem?
Bez wiedzy na te pytania nie mogę udzielić Pani sensownej odpowiedzi.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka