Problemy z zajściem w ciążę u 37-latki, która współżyje bez zabezpieczenia w dni płodne

Dlaczego nie mogę zajść w ciążę a uprawiam seks bez zabezpieczenia nawet w dni płonne mam już 2 dzieci ale chce jeszcze 1 mam 37 lat jaki powód?

Tak właściwie to nie jest pytanie, na które można odpowiedzieć na tym forum. Trzeba się udać do swojego ginekologa celem dokładniejszych badań- szczegółowy wywiad, badanie nasienia partnera itp. Pozdrawiam