Problemy z zaparciami wywołane Izotekiem

Od 6 dni nie mogę się wypróżnić, a kiedyś robiłam to codziennie. Olej rycynowy na przeczyszczenie nie pomaga. Kupiłam czopki 'lavax'. Niestety pomogło tylko na część tego co mam w jelitach. Ciągle mam wzdęcia. Prawie nic nie jjem. Co robic? Podejrzewam, ze zaparcie jest wywołane przez lek na cerę - izotek, który sprawia, że wszędzie mam sucho. Naprawdę potrzebuję pomocy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.