Problem zatrzymywania się pokarmu w przełyku

witam mam poważny problem pomóżcie,bo już naprawde nie wiem co robić.Mój problem polega na tym że mam problemy z przełykaniem pokarmu,staje mi na gardle i musze oddawac w toalecie,te sytuacje zdarzaja mi sie wszedzie nawet w pracy,nie mam juz sił chce zaczac normalnie wszystko jesc prosze pomozcie mi

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę niezwłocznie zgłosić się do lekarza rodzinnego, który po zbadaniu Pani wyda skierowanie na gastroskopię lub badanie kontrastowe przełyku. Jeśli badanie potwierdzi obecność uchyłku, w którym zalega pokarm konieczne będzie leczenie chirurgiczne. Pozdrawiam.