Problemy ze snem i koncentracją u 22-latki

Witam, od dwóch tygodni mam problemy ze snem i koncentracją. Budzę się co chwilę, nie mogę spokojnie przespać całej nocy, mimo że jestem przez cały dzień zmęczona. Praktycznie nie mam apetytu, jadam jeden niewielki posiłek dziennie. Nie umiem się na niczym skupić, miewam napady lęków i płaczu. Nie wiem już co mam robić.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Nie napisała Pani, jaki styl życia prowadzi na co dzień?
W jaki sposób radzi sobie Pani ze stresem?
Warto by zacząć od osobistej/kontrolnej konsultacji u Lekarza pierwszego kontaktu, celem wykonania podstawowych badań diagnostycznych.

Celowa byłaby dla Pani również konsultacja psychologiczna - jeśli miałaby Pani życzenie, zapraszam serdecznie via Skype (Irena Mielnik-Madej).

Z życzeniami dla Pani dobrostanu,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605