Problemy ze snem u małego dziecka a odpowiednie działania

Witam moje 1,6 roczne dziecko nigdy nie przespało całej nocy budzi się z płaczem lub marudzi przez sen podaje mu bebiko 3 z kaszką mleczno ryżową wcześniej jako noworodek miał swierdzona alergie pokarmową na białko musialam mu podawać sojowe czy może mleko jest powodem , i musze zmienić znowu na sojowe ? A oprócz tego stał sie ostatnio nerwowy chciałby byc ciągle na rękach nie lubi być sam . Zastanawiam się czasem czy to nie objawy autyzmu . Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.

Piotr Pilarski

Przyczyną może być alergia. Autyzm tak się nie objawia. Sugeruję wizytę u pediatry.

Pozdrawiam.