Problemy ze snem u półrocznego dziecka podczas ząbkowania

Moje dziecko skonczylo pol roku od czasu zabkowania nie chce mi spac,za rowno w dzien jak i w nocy.zasypia noprmalnie ale budzi sie z placzem po paru minutach lub pol godziny.w dzien malo spi a gdzy przyjdzie noc tym bardziej kladzie mi sie spac okolo 23 lub nawet 24.jestem zmeczona.nie wystepuje u niego goraczka przy zabkowaniu.prosze o rade.Aneta.Dziekuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym konsultację z pediatrą. Nie można jednak wykluczyć iż częste pobudki spowodowane są nieprzyjemnym uczuciem związanym z ząbkowaniem.