Problemy ze spaniem u 20-miesięcznego dziecka

Witam mam pytanie mój 20 mies syn ma problemy ze spaniem wstaje o 9 00 bujam go w wózku bo inaczej niechce zasypia 14 30 spi najlepiej do 17 00 a wieczorem o 24 bo płacze i niechce szybciej próbowalam i jak zasnie to budzi sie z dwa razy na picue herbatki próbowalam niekłaść go w dzien tylko o 20 to wyspał sie i wstał o 23 00 i niebyło mowy o zaśnieciu proszę potrzebuje pomocy z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza pediatry, pobadaniu będzie można coś wiecej powiedzieć. a jak wygląda sen rodziców?